Polityka prywatności

CO SIĘ DZIEJE Z TWOIMI DANYMI OSOBOWYMI NA NASZEJ STRONIE?

Twoje dane są zapisywane i przetwarzane przez różne podmioty zgodnie z obowiązującym prawem. Sposób ich gromadzenia, przetwarzania i wykorzystywania na wszystkich stronach domeny rejkowicz.pl, opisuje niniejszy artykuł.

 1. Administrator danych
  Administratorem danych na stronach w domenie rejkowicz.pl jest firma REYCO Martyna Rejkowicz z siedzibą we Wrocławiu przy ulicy Zachodniej 26/13.
 2. W którym momencie pobieramy Twoje dane?
  Podczas wizyty na naszej stronie dokonywany jest automatyczny zapis danych dotyczących Twojej aktywności np. adres IP, nazwa przeglądarki, system operacyjny komputera czy telefonu, kraj i tym podobne. Dane te są wykorzystywane w celach statystycznych.

  Twoje dane osobowe jak: adres e-mail, podpis i opcjonalnie witryna internetowa, które podajesz podczas wpisywania komentarza na naszym blogu są przechowywane przez firmę REYCO Martyna Rejkowicz.

 3. Cel przetwarzania danych
  Umieszczając na blogu komentarz, zgadzasz się na przechowywanie podanych danych w celach umożliwienia kontaktu oraz marketingu produktów i usług własnych.
 4. Twoje prawa
  Masz prawo do otrzymania informacji na temat twoich danych osobowych, dostępu do nich, zmieniania ich, żądania zaprzestania ich przechowywania i przetwarzania, otrzymania informacji o udostępnianiu danych osobowych podmiotom określonym w przepisach prawa.
 5. Pozostałe
  Właścicielem serwerów, na których znajdują się dane naszej strony internetowej jest firma H88 S.A. z siedzibą w Poznaniu, ul. Franklina Roosevelta 22, 60-829 Poznań.

  Przesyłanie danych osobowych i komunikacja z naszymi serwerami jest zaszyfrowana i odbywa się z użyciem bezpiecznego protokołu SSL (Secure Socket Layer). Wszystkie wykorzystywane przez nas serwery są zabezpieczone przed fizycznym dostępem przez nieuprawnione osoby, jak również są również odpowiednie zabezpieczenia systemowe.

  Nie udostępniamy nikomu danych osobowych, które przechowujemy, chyba że obowiązek taki wynika z przepisów prawa.