O nas

O nas

Firma REYCO tworzy strony www i rozwiązania e-learning. Współpracujemy z firmami i Klientami indywidualnymi z różnych zakątków Polski i Europy jak: Santander Bank Polska, BSITCO, Rehabilitacja domowa, SOS Childabduction, Fitness Road, Drill System, Serce Szczepina i wiele innych. Jesteśmy na rynku od 2015 roku.

Nasza oferta

Projektujemy w pełni responsywne, nowoczesne strony internetowe, sklepy, blogi czy platformy e-learningowe przystosowane dokładnie do potrzeb i wymagań Klientów.
Zarządzamy stronami: dbamy o jakość strony, szybkość wczytywania treści, wygodę użytkowników, aktualizujemy treści i media.
Poprawiamy gotowe strony: przyspieszamy, poprawiamy kod, naprawiamy błędy, pozycjonujemy, dodajemy funkcjonalności.
Tworzymy aplikacje ułatwiające prosperowanie przedsiębiorstw: systemy zamawiania posiłków do szkół, rozpoznawanie numerów startowych na zdjęciach, czaty i wiele innych.
Prowadzimy warsztaty tworzenia blogów – uczymy podstaw pracy z WordpPressem. Po warsztatach uczestnicy mają sporą dawkę wiedzy i gotowe blogi. Nic tylko pisać!
Tworzymy szkolenia e-learningowe i zarządzamy platformami kompleksowo dbając o rozwój pracowników i ich zadowolenie z dostępnych funkcjonalności na platformach.

O nas: REYCO Martyna i Paweł Rejkowicz

Porozmawiajmy o twojej stronie: 883 646 250