KATEGORIA:

5 żartów na ekranie komputera

żarty komputerowe

ZMIEŃ NAPIS GOOGLE NA WŁASNY

wlasny-napis-google
 

Google jest najpopularniejszą wyszukiwarką stron internetowych. W łatwy i szybki sposób można zmienić napis Google na przykład na życzenia urodzinowe. Miła niespodzianka, prawda?
Można to zrobić w trzech krokach:

 1. Wchodzimy na stronę: http://moojegoogle.pl/.
 2. Wpisujemy dowolny napis.
 3. Wybieramy styl i GOTOWE 🙂

ZDJĘCIE ZNAJOMEGO NA PUDELKU? RAZEM Z KOMENTARZEM?

jak podmienic tekst na stronie
 
W tym przypadku należy wykonać więcej kroków, ale efekt wart jest wysiłku. Po kolei:

 1. Na facebooku wejdź na profil osoby, której zdjęcie chcesz umieścić na pudelku. Kliknij na zdjęcie profilowe a następnie kliknij prawym przyciskiem myszy i wybierz: „Kopiuj adres obrazka.”
  martyna
 2.  

 3. Wejdź na pudelka. Kliknij prawym przyciskiem myszy na zdjęcie w lewym górnym rogu i z listy rozwijanej wybierz „Zbadaj” lub „Zbadaj element”.
  zbadaj
 4.  

 5. Teraz wyświetla Ci się ramka, w której jest już zaznaczony link do zdjęcia (ten podświetlony na niebiesko). Kliknij na niego dwa razy i wklej tam link, który skopiowałeś. Możesz użyć skrótu ctrl + v.
  inspect
 6.  

 7. Teraz kliknij na tekst obok zdjęcia i znów wybierz „Zbadaj” z listy rozwijanej.
 8. W ramce należy kliknąć na strzałkę obok zaznaczonego tekstu.
  tekst
 9.  

 10. Pod spodem pokazał się tekst, który trzeba podmienić. Klikamy na niego i wpisujemy co tylko chcemy.
  wpisz
 11.  

Można pozmieniać więcej tekstów i zdjęć na tej stronie i na każdej innej. Tak samo podmienia się zdjęcie profilowe na fb, zdjęcie w tle i wszystkie teksty. Zmiany utrzymują się tylko do momentu odświeżenia strony.

 

ODWRÓCONY EKRAN

odwrocony-ekran
 
Widzieliście kiedyś przerażoną twarz kogoś, kto usiadł do komputera z odwróconym ekranem? Spróbujcie, nagrajcie reakcję i koniecznie pokażcie ją temu, który swojej miny nie widział 🙂
Aby odwrócić ekran należy kliknąć: ctrl + alt + strzałka np. w prawo. Aby potem przywrócić ekran do naturalnej dla nas pozycji wybieramy te same przyciski na klawiaturze ze strzałką w górę.

PULPIT NIE DZIAŁA!

Kolejny żart, który trzeba nagrywać. Wystarczy zrobić print screen pulpitu, wkleić go od np. Painta i zapisać. Następnie należy otworzyć obrazek w trybie pełnoekranowym i.. czekać. Ubaw gwarantowany 🙂

RÓŻOWY FACEBOOK?

Jak zmienić kolor tła na fb lub innej stronie, na której każda drobna zmiana zostaje zauważona? W bardzo prosty sposób, o którym można przeczytać tutaj

KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *